Енергетики Черкаської ТЕЦ відсвяткували своє професійне свято

Енергетики Черкаської ТЕЦ відсвяткували своє професійне свято

22 грудня у нашій країні працівники енергетичної галузі відзначали своє професійне свято – День енергетика. З цієї нагоди на урочистості в актовому залі Черкаської ТЕЦ зібралися керівництво, працівники підприємства та гості свята.

Розпочав урочистості та розповів про досягнення трудового колективу за поточний рік директор Черкаської ТЕЦ Михайло Фатьянов. Зокрема, він розповів, що енергетична галузь – унікальна, адже має свої закони та правила. Для того, аби станція працювала без збоїв, а містяни безперебійно відчували комфорт та затишок у домівках, робітники ТЕЦ удень і вночі, працюючи у свята та вихідні, чергують біля котлів і слідкують за роботою машин. Без перебільшення, всі працівники ТЕЦ – справжні професіонали своєї справи. Також Михайло Юрійович зазначив, що для енергетиків легких часів ніколи не було. Не дивлячись на всі негаразди, виробництво працює, підприємство не втратило потужностей, є необхідний запас палива, проведено необхідні ремонтні роботи – зроблено все, щоб забезпечити проходження опалювального періоду без проблем. На завершення виступу директор наголосив, що вірить, у майбутньому на станцію очікує хороший період, період відновлення та розбудови. Подякувавши трудовому колективу за самовіддану, злагоджену та плідну працю, Михайло Фатьянов привітав усіх присутніх із прийдешніми святами та побажав колективу безаварійної роботи, нових здобутків і щасливого Нового року та веселого Різдва.

У ході святкування приєднався до привітань голова правління ПАТ «Черкаське хімволокно» Віктор Олексенко та нагородив кращих працівників станції відзнаками з нагоди Дня енергетика.

Привітав зі святом колектив Черкаської ТЕЦ і міський голова Анатолій Бондаренко, відзначивши ефективну співпрацю влади міста з підприємством. Очільник міста зауважив, для того щоб жителі відчували тепло і нашу турботу, цьогоріч багато чого зроблено. Життєдіяльність міста повністю залежить від роботи ТЕЦ, адже обсяг тепла, що поставляється від станції для населення і бюджетних організацій міста, складає понад 65%. Анатолій Бондаренко подякував енергетикам за вчасне підключення міста цьогоріч до теплопостачання та наголосив, що щиро сподівається у наступному, 2018-му році, міській владі спільно з підприємством вдасться здійснити ще більше для покращення обслуговування черкащан і поліпшення якості постачання тепла та гарячої води. Побажавши всьому колективу міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та успіхів у роботі, міський голова відзначив кращих з кращих Почесними грамотами Черкаського міського виконавчого комітету та нагородив медаллю «За сумлінну працю».

Долучилася до привітань і обласна влада. Зокрема, працівникам станції вручено грамоти від Черкаської обласної державної адміністрації та обласної ради.

Подякувавши енергетикам за тепло та світло в домівках, нагородив співробітників ТЕЦ грамотами та подяками за сумлінну працю голова обласної організації профспілки працівників енергетики Олександр Молдованов. Також своїх робітників відзначила адміністрація Черкаської ТЕЦ і профспілковий комітет підприємства.

Свої почесні нагороди отримали, як начальники відділів та цехів, так і електромонтери, монтажники, електрозварювальники, інженери, слюсарі, лаборанти, машиністи, прибиральники та майстри з ремонту. Всі трудівники отримали свої нагороди та гучні оплески гостей. Усього з нагоди Дня енергетика відзначили близько 50 осіб.

Піднесений настрій присутнім створили артисти Черкаської обласної філармонії, влаштувавши святковий концерт із запальними піснями та дотепними жартами.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ