Гаряча вода у домівках жителів Митниці та центру з`явиться вже цього тижня

Гаряча вода у домівках жителів Митниці та центру з`явиться вже цього тижня

Сьогодні у Черкаській міській раді відбулася щотижнева ранкова нарада за участі заступниці міського голови Людмили Бордунос. На нараді обговорювали питання підготовки м. Черкаси до опалювального сезону. Представники від ВП «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно» приймали активну участь в обговорюванні та прокоментували щодо відновлення подачі гарячого водопостачання на Митницю та в центр міста.

Минулого тижня на розі вулиць В`ячеслава Чорновола та Благовісної на магістральній тепловій мережі стався витік теплоносія на поверхню. Через аварійне пошкодження тепломережі, було припинено подачу гарячої води до Митниці та до центрального мікрорайону. Щоб не допустити руйнування дороги, наразі проводяться роботи з капітального ремонту проїжджої частини по вулиці Благовісній дорожніми службами, що ускладнює роботу працівникам ТЕЦ. Крім того, труби знаходяться на глибині 4-5 метрів біля пішохідного переходу, проходять через проїжджу частину поруч з входом до будівлі «Будинку книги», тому ґрунт з місця проведення розкопки доводиться відвозити в інше місце. Все це уповільнює виконання робіт і потребує від тепловиків повної віддачі, аби у найкоротші терміни, орієнтовно вже цього четверга, відновити гаряче водопостачання до осель черкащан.

Другий етап гідравлічних випробувань проходить згідно запланованого графіку. Однак, термін виконання гідравлічних випробовувань залежить і від вчасного виконання робіт по підготовці теплової мережі від центрального теплового пункту до житлового будинку КПТМ «Черкаситеплокомуненерго». Фахівці Черкаської ТЕЦ наразі перевіряють магістральні теплові мережі, що розташовані вздовж вулиць: Нижня Горова, Кобзарська, Різдвяна, Нарбутівська та Симиренківська. Завершення другого етапу планується орієнтовно до 9 серпня 2019р., після чого розпочнеться третій етап ремонтних робіт.

У зв’язку із виникненням складнощів під час проведення гідравлічних випробувань, адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно» сподівається на всебічну підтримку міської ради та розуміння від жителів міста, під час підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону!

Прес-служба Черкаської ТЕЦ