Гаряче водопостачання буде відновлено у найближчий час

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», готуючись до наступного опалювального сезону, проводить гідравлічні випробування теплових мереж на щільність. Так, станом на 25.06.2018р. завершено І етап гідровипробувань.

У ході випробувань виявлено у великій кількості пориви магістрального трубопроводу. Зокрема, досить серйозні пориви тепломережі виникли в районі вулиць Остафія Дашковича та 30-річчя Перемоги. Ліквідовувати пошкодження на цій частині теплової мережі вкрай складно. Наразі частину поривів працівниками ТЕЦ усунено. З 15.06.2018р. відновлене гаряче водопостачання для споживачів центру міста. Для споживачів інших районів міста гарячу воду включать із невеликою затримкою. Орієнтовний термін включення решти споживачів:

– Район залізничного вокзалу – 27.06.18р.;

– Хімселище – 06.07.18р.;

– Південно-західний район – 15.07.18р.

Наразі працівники підприємства продовжують оперативно ліквідовувати виявлені пориви, докладаючи максимум зусиль, аби вчасно відновити постачання гарячої води у домівки споживачів.

Гідравлічні випробування допомагають виявити та ліквідувати найбільш зношені ділянки мережі, що забезпечить надійну подачу тепла у наші оселі взимку.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до черкащан із розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ