Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення 

про намір встановлення внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії та постачання гарячої води власникам (співвласникам) будівель, які приєднані до інженерних мереж ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє про намір встановити внески за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії та постачання гарячої води власникам (співвласникам) будівель окремо по кожній будівлі.

Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 №2119-VIII, та Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання, затвердженої Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 129 витрати за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії та постачання гарячої води відшкодовуються споживачами шляхом сплати внесків за обслуговування вузла (вузлів) комерційного обліку.

Розмір внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку визначається окремо для кожної будівлі (інформація додається). Сплата внесків проводиться щоквартально. Для будівлі, де налічується два та більше споживачів, внески за обслуговування вузлів комерційного обліку розподіляються пропорційно до кількості приміщень, які є самостійними об’єктами нерухомого майна.

Зауваження і пропозиції до оприлюднених матеріалів надсилаються електронною поштою: cherk_tec@meta.ua або засобами поштового зв’язку на адресу: 18013, м. Черкаси, проспект Хіміків, 76.

Зауваження та пропозиції приймаються з 16.08.2019 по 30.08.2019 (включно) в робочий час з 08:00 до 17:00.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Дата розміщення повідомлення 16.08.2019р.

Перелік загальнобудинкових вузлів обліку.