Інструкція для користування «Особистим кабінетом»

Інструкція для користування «Особистим кабінетом»

Шановні споживачі!

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» вкотре закликає Вас, на період карантинних обмежень введених Урядом, утриматися від особистих відвідувань Центру обслуговування споживачів Черкаської ТЕЦ та максимально користуватися онлайн-сервісами.

Задля Вашої зручності та для покращення якості надання послуг на офіційному веб-сайті ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» працює онлайн-сервіс «Особистий кабінет». Завдяки якому, з легкістю можна контролювати розрахунки за спожите тепло та гарячу воду, перевіряти нарахування пільг чи субсидій, передавати показники лічильників, не виходячи зі свого будинку.

Тож запрошуємо зареєструватися в «Особистому кабінеті» та скористатися онлайн-сервісом за посиланням: https://cabinet.khimvolokno.com.ua/wb4tecls/login/auth

Щоб скористатися сервісом новим користувачам необхідно пройти кілька етапів:

1.Ідентифікація користувача:

–  вкажіть особовий рахунок (8 цифр, які зазначені в платіжці);

–  вкажіть суму останнього платежу за тепло чи гарячу воду або заводський номер приладу обліку.

2.Реєстрація користувача:

–  вкажіть свою електронну пошту;

–  вкажіть номер мобільного телефону;

–  вигадайте пароль.

3.Активація облікового запису:

–  для підтвердження реєстрації перейдіть за посиланням, яке буде надіслане на електронну пошту;

–  після пройдених етапів реєстрації зайдіть до свого «Особистого кабінету», вказавши логін (електронна пошта) та пароль.

Звертаємо увагу, що перераховані кошти за комунальні послуги можуть відображатися на особовому рахунку із затримкою до трьох робочих днів, залежно від роботи банку. Тому, якщо зареєструватися не виходить, замість суми останнього платежу вкажіть заводський номер приладу обліку.

Якщо у вас виникли труднощі при реєстрації звертайтесь до тех-підтримки web-користувачів «Особистого кабінету» за номером: 050-490-81-02.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» переконана, що впровадження «Особистого кабінету» у період пандемії COVID-19 допоможе споживачам дотримуватися необхідних протиепідемічних та профілактичних заходів, аби вберегти себе та не наражати на небезпеку оточуючих.

Не ризикуйте своїм здоров’ям та життям! Залишайтеся вдома!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ