Майбутні пожежники пройшли практичні навчання на Черкаській ТЕЦ

З 24 до 27 жовтня на підприємстві ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» з курсантами 4-го курсу інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля проводилися виїзні практичні заняття з навчальної дисципліни «Пожежна тактика» на тему: «Організація гасіння пожеж на об’єктах енергетики».

Заняття відбулися в два етапи. Перший – ознайомча екскурсія на Черкаську ТЕЦ, де курсанти інституту вивчили оперативно-тактичну характеристику об’єкту енергетики та вимоги протипожежного захисту.

Другий етап відбувся у комплексі підготовки керівника ліквідації НС інституту, де курсанти відпрацювали дії посадових осіб рятувальних підрозділів, використовуючи сучасне інформаційне забезпечення та засоби імітації відволікаючих факторів. Також були створені необхідні умови для проведення заняття у формі ділової гри з відпрацювання управлінських дій.

За результатами комплексних практичних занять курсанти навчилися практично оцінювати обстановку при виникненні пожежі на об’єктах енергетики, передбачати її зміну, приймати рішення та віддавати накази з організації оперативних дій.

Такі заняття направлені на формування уявлення про особливості організації гасіння пожеж на об’єктах енергетики та отримання необхідного досвіду для подальшої службової діяльності.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ