Майбутні вогнеборці практикувалися на Черкаській ТЕЦ

Майбутні вогнеборці практикувалися на Черкаській ТЕЦ
Майбутні вогнеборці практикувалися на Черкаській ТЕЦ
Майбутні вогнеборці практикувалися на Черкаській ТЕЦ
Майбутні вогнеборці практикувалися на Черкаській ТЕЦ

Днями на території ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» відбулися практичні заняття для курсантів 4-го курсу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Майбутні вогнеборці на практиці закріпляли теоретичний матеріал та формували практичні навички з навчальної дисципліни «Пожежна тактика» на тему: «Організація гасіння пожеж на об’єктах енергетики». На початку занять було проведено вступні інструктажі з охорони праці та пожежної безпеки.

Під час заняття курсанти ознайомилися з оперативно-тактичною характеристикою Черкаської ТЕЦ, як об’єкта енергетики, та наявними на підприємстві засобами протипожежного захисту, які можуть бути застосовані у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Під час практичної частини студенти ознайомилися з виробничими потужностями теплоелектроцентралі та оглянули виробничі об’єкти, а саме генеруючі установки, котельне обладнання, тощо.

Доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Юрій Дендаренко розповів, що такі практичні заняття дуже важливі, адже в інституті курсанти отримують теоретичні знання, розглядаючи схеми гасіння та розвитку пожежі. А на Черкаській ТЕЦ отримали унікальну можливість ознайомитися з об’єктом енергетики, його потужностями та оцінити габарити підприємства.

Юрій Юрійович зазначив, що за результатами проведених занять курсанти навчилися практично оцінювати обстановку при виникненні пожежі на об’єктах енергетики, передбачати її зміну та приймати необхідні рішення з організації оперативних дій. Такі заняття направлені на формування уявлення про особливості організації гасіння пожеж на таких об’єктах та отримання необхідного досвіду в подальшій службовій діяльності.

Впевнений, завдяки проведеним практичним заняттям та отриманим знанням, майбутні вогнеборці відтепер зможуть у критичній ситуації приймати виважені рішення, спрямовані на забезпечення безпеки людей, створення умов для успішного гасіння пожеж, зменшення можливих майнових втрат і негативних екологічних наслідків, а також врятувати не одне життя – найголовнішу цінність нашої держави! – наголосив директор Черкаської ТЕЦ Михайло Фатьянов.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ