Мешканці будинку по Симиренківській з оновленою тепломережею та благоустроєм

Мешканці будинку по Симиренківській з оновленою тепломережею та благоустроєм

Мешканці будинку по вулиці Симиренківській завдяки діяльності Черкаської ТЕЦ нині з оновленим благоустроєм та облаштованою територією біля будинку, де напередодні проводилися роботи з реконструкції теплової мережі.

Нагадаємо, що ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» у рамках Інвестиційної програми з метою підвищення надійності та якості теплопостачання центральної частини міста та задля покращення гідравлічного режиму у мережі здійснила реконструкцію частини магістрального трубопроводу, що проходить по вулиці Симиренківській. Загалом вартість цього інвестиційного проекту становить 9,1 млн грн.

На місці проведення робіт працівниками ТЕЦ було оновлено благоустрій прилеглої до будинку території. Зокрема, задля зручності мешканців проїзджу частину розширили до 3,5м, згідно зі стандартами ДБН (Державні будівельні норми), та зробили більш округлі виїзди. З обох боків до будинку є під’їзні шляхи з головної дороги, які також упорядкували та зробили якісне асфальтне покриття, відповідно до норм і правил.

Окремо впорядкували кожний під’їзд будинку та газони, на яких мешканці навесні облаштують клумби. Прилеглу до будинку територію та газони огородили бордюрами. До основного обсягу робіт, на прохання громадян, додатково завезли землю для клумб і викорчували залишки старих дерев, що були раніше зрізані.

Напередодні на зазначеній ділянці тепломережі було замінено старі сталеві труби на сучасні енергоефективні попередньоізольовані зі спеціальним захисним покриттям, яке значно стійкіше до зовнішніх пошкоджень. Звідси й зведена до мінімуму загроза будь-яких поривів та проведення повторних ремонтних робіт.

Увесь перелік робіт погоджували та обговорювали з головою ОСББ та мешканцями будинку. На сьогодні будівництво та облаштування території повністю завершене. Мешканці дуже задоволені, адже відтепер мають нову теплову мережу та гарно облаштовану прилеглу територію для прогулянок з дітьми та зелених насаджень біля будинку.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ