Ми докладаємо максимум зусиль аби обігріти будинки черкащан, – Михайло Фатьянов

Черкаська ТЕЦ забезпечує теплом дві третини міста та обслуговує близько 60 000 тис. споживачів, – розповідає директор ТЕЦ Михайло Фатьянов. Згідно з рішенням Черкаської міської ради, опалювальний сезон 2017-2018 ми розпочали 6 жовтня, подавши тепло до дитячих садочків та медичних закладів Черкас. З 9 жовтня тепло з’явилося у загальноосвітніх навчальних закладах міста та житлових будинках черкащан, – продовжив Михайло Юрійович.

Нині система теплопостачання міста переведена на зимовий режим. На сьогодні ТЕЦ повністю забезпечила подачу теплоносія в систему. Тепло з’явилось у житлових будинках, закладах соціальної сфери та підприємствах міста. За інформацією Придніпровської СУБ на сьогодні через технічні причини не підключене опалення лише в 5 будинках міста.

Під час запуску системи опалення в експлуатацію не уникнути незначних пошкоджень на відгалудженнях від теплових магістралей, які оперативно ліквідовуються робітниками Черкаської ТЕЦ.

Сьогодні ми докладаємо максимум зусиль аби забезпечити теплом заклади соціальної сфери та житловий фонд міста. Так, для ефективної роботи відремонтовано силовий трансформатор, проведено ремонт котлів, турбогенераторів і допоміжного обладнання у повному обсязі. На сьогодні потужностей ТЕЦ достатньо для забезпечення міста теплом та гарячою водою.

Аби містяни відчували тепло та комфорт у власних оселях на Черкаській ТЕЦ нині трудиться близько 1000 працівників. Без перебільшення можу сказати, що це справжні професіонали своєї справи. Удень і вночі, працюючи у свята та вихідні, вони готові чергувати біля котлів і машин аби ТЕЦ працювала без збоїв і ми надійно та безперебійно забезпечували місто теплом, – наголосив Михайло Фатьянов.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ