«Ми не допустимо зриву опалювального сезону у Черкасах», – Віктор Олексенко

«Ми не допустимо зриву опалювального сезону у Черкасах», – Віктор Олексенко

Нині ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» завершує другий етап гідравлічних випробувань теплових мереж міста. Ремонтні бригади підприємства роблять усе можливе, аби опалювальний сезон у м. Черкаси розпочався вчасно.

Голова правління ПРАТ «Черкаське хімволокно» ВП «Черкаська ТЕЦ» Віктор Олексенко пояснює, що відповідно до графіку планували завершити нинішній етап гідравліки 16 серпня, проте у ході повторної перевірки мережі біло виявлено 5 поривів, два з яких дуже серйозні та потребують проведення додаткових ремонтних робіт.

«Сьогодні ми повинні підготувати теплову систему міста до опалювального сезону, щоб теплопостачання до будинків містян взимку було надійне та безперебійне. Гаряче водопостачання у домівки черкащан незабаром буде відновлене. Орієнтовний термін завершення гідровипробувань 27 серпня», – наголосив керівник.

Особливо проблематичним є пошкодження трубопроводу на проміжку вулиць Кобзарської та Добровольського. Зазначена ділянка знаходиться на приватній території, забудованій спорудами, що ускладнює доступ до теплової мережі.

Водночас порив тепломережі стався під дорожнім покриттям у районі бульвару Шевченка та вулиці Кобзарської. Для того, аби провести ремонтні роботи по усуненню зазначеного пориву необхідно перекрити рух транспорту та відремонтувати теплову магістраль, не порушуючи дорожнього покриття. Наразі працівники Черкаської ТЕЦ намагаються знайти оптимальні рішення по усуненню зазначених пошкоджень.

Фахівці підприємства роз’яснюють, що специфікою тепломереж міста є кільцева система. Якщо на одній із ділянок тепломережі існує затримка під час проведення робіт, то це впливає на весь процес гідровипробувань, їх тривалість відповідно збільшується.

З кожним роком поривів трубопроводу стає все більше, адже мережа міста будувалася ще за радянських часів. На сьогодні більше половини теплових мереж Черкас відпрацювали свій експлуатаційний термін та потребують повної заміни.

Попри всі складнощі опалювальний сезон у Черкасах ми розпочнемо вчасно!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ