На базі Черкаської ТЕЦ студенти навчалися надавати першу медичну допомогу

На території ПАТ «Черкаське хімволокно» ВП «Черкаська ТЕЦ» відбулися комплексні практичні заняття студентів Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» з метою закріплення теоретичного матеріалу та формування практичних навичок із дисципліни «Основи охорони праці».

Під час занять студенти ознайомилися з особливостями роботи різних цехів і підрозділів підприємства та заходами, завдяки яким, створюються безпечні умови праці на робочих місцях.

Для закріплення теоретичних знань студенти склали кілька заліків: з одягання фільтруючих протигазів; перенесення потерпілих із різними способами уражень та наданням їм першої медичної допомоги; проведення реанімаційних заходів. Також було відпрацьовано цільовий та вступний інструктажі з охорони праці й пожежної безпеки, ознайомлено з роботою служби охорони праці на Черкаській ТЕЦ. У ході занять студенти дізнались про правила пожежної безпеки та про укриття працівників у захисних спорудах у разі надзвичайної ситуації.

Завдяки проведеним практичним заняттям, студенти відтепер зможуть оцінити стан постраждалого, провести огляд травми, зупинити кровотечу, евакуювати постраждалого та зробити решту дій, необхідних для порятунку людини. Впевнені, що отримані базові знання допоможуть студентам у критичній ситуації врятувати не одне життя!

 Прес-служба Черкаської ТЕЦ