На час проведення ремонтних робіт на Новопречистенській буде відсутнє гаряче водопостачання

На час проведення ремонтних робіт на Новопречистенській буде відсутнє гаряче водопостачання

Шановні споживачі!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, задля забезпечення надійності та безперебійності теплопостачання споживачів м. Черкаси по вулиці Новопречистенська між вул. Благовісна та пров. Матросова будуть виконуватися ремонтні роботи по заміні трубопроводу теплової мережі. У зв’язку з цим, на зазначеній ділянці з 01.04.2019р. до 30.04.2019р. буде тимчасово обмежено рух автотранспорту.

Під час проведення працівниками Черкаської ТЕЦ монтажних робіт на теплових мережах, опісля завершення опалювального періоду (орієнтовний термін з 08.04.2019р. до 21.04.2019р.), буде призупинено подачу гарячої води у кількох житлових будинках міста.

Також тимчасово гарячої води не буде у дошкільних навчальних закладах №47 (вул. Нижня Горова, 40) та №30 (вул. Припортова, 29) та в закладах охорони здоров’я: КНП Друга міська поліклініка (вул. Чорновола, 1), ЧК міська стоматологічна поліклініка (бул. Шевченка, 325), ДУ ЧОЦ «Держсанепідслужба» (вул. Волкова, 3).

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до містян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, адже заміна трубопроводу теплової мережі забезпечить надійність теплопостачання протягом наступного опалювального періоду. Після проведення ремонтних робіт подачу гарячої води буде відновлено.

Перелік житлових будинків, де буде відключене гаряче водопостачання.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ