На Черкаській ТЕЦ підбили підсумки конкурсу малюнку «Діти про енергетику»

На Черкаській ТЕЦ підбили підсумки конкурсу малюнку «Діти про енергетику»

На ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» завершився уже традиційний конкурс дитячого малюнку «Діти про енергетику», який проводиться на підприємстві щороку з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

У творчому конкурсі взяли участь діти працівників станції, від 6 до 15 років. У визначених вікових категоріях серед учасників було обрано найкращі роботи та визначено переможців. Наразі виставку з творчих робіт можна переглянути в адмінприміщенні Черкаської ТЕЦ на 2 поверсі.

– Цього разу на конкурс малюнку «Діти про енергетику» було подано багато цікавих робіт, – розповідає Директор Черкаської ТЕЦ Олексій Біда. – Оцінювати та визначати переможців було непросто. У першу чергу комісією звертали увагу на оригінальність, творчий підхід і техніку виконання малюнку. Кожний учасник проявив уяву та художні здібності, втіливши креативні задуми у межах конкурсної тематики. Енергетику зобразити не так легко, як здається. Всі діти добре справились із завданням конкурсу. У своїх роботах юні художники зобразили теплоелектроцентраль, робочі місця своїх батьків та показали наскільки важливо берегти енергію. Деякі учасники навіть зобразили актуальну на сьогодні тему боротьби з коронавірусом, – зауважив Олексій Володимирович.

Всім учасникам конкурсу вручили грамоти, цінні подарунки та солодощі. У зв’язку з карантинним режимом на підприємстві, запровадженим з метою запобігання поширенню COVID-19, подарунки отримали батьки та пообіцяли передати всі відзнаки за участь у творчому конкурсі дітям.

Бажаємо всі родинам енергетиків міцного здоров’я, щастя, добробуту та втілення в життя всіх планів і задумів. Сподіваємося, що енергетична галузь у майбутньому буде у надійних руках молодого творчого покоління енергетиків!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ