На Черкаській ТЕЦ підвищують надійність та безпеку виробництва електроенергії

На Черкаській ТЕЦ підвищують надійність та безпеку виробництва електроенергії

За рахунок інвестиційної програми на Черкаській ТЕЦ виконано реконструкцію комплектного розподільчого устаткування (КРУ) напругою 6000 вольт. КРУ складається з окремих комірок, в які вмонтовано електротехнічне обладнання.

Ми замінили 16 старих окремих комірок КРУ на нові, – розповідає головний інженер підприємства В’ячеслав Желдубовський. До цього пристрою підключені електроприводи механізмів, що забезпечують роботу котлів та іншого допоміжного обладнання ТЕЦ.Розподільче устаткуваннязагалом призначене для прийому та розподілу електричної енергії. Тому дуже важливо забезпечити надійністьйого роботи, – роз’яснює В’ячеслав Миколайович.

Старі комірки КРУ відпрацювали свій експлуатаційний термін і зносились. До них навіть вже не випускаються комплектуючі частини. На них були встановлені вимикачі старої технології – масляні, які є менш надійними.

У нових комірках ми поставили сучасні вакуумні вимикачі. У зв’язку з тим, що там немає масла і горючих речовин вони є пожежобезпечними. На сучасному ринку устаткування вони найнадійніші. Реконструкцію вдалося реалізувати за кошти інвестиційної програми, – зауважив головний інженер.

Проведена реконструкція підвищить надійність та безпеку роботи підприємства і є запорукою для безперебійного проведення опалювального сезону.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ