На Черкаській ТЕЦ посилили карантинні заходи

На Черкаській ТЕЦ посилили карантинні заходи

Наближення опалювального періоду 2020-21рр. не за горами. Енергетики на Черкаській ТЕЦ, не дивлячись на пандемію та карантинні обмеження, продовжують посилено працювати, аби якісно підготувати теплове господарство й обладнання до осінньо-зимового сезону. Враховуючи нинішню ситуацію в країні з різким зростанням кількості випадків COVID-19, ми опинилися в новій реальності, й вона диктує нам нові правила та необхідність усім суворо дотримуватися необхідних заходів безпеки.

Наразі, відповідно до рекомендацій МОЗ, ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» посилює необхідні протиепідемічні заходи задля недопущення поширення випадків коронавірусу на підприємстві. Під час адаптивного карантину ми повинні подбати про безпеку кожного нашого працівника та споживача!

Так, на Черкаській ТЕЦ установлено карантинний режим та створено штаб із упередження і нерозповсюдження інфекційного захворювання COVID-19. Обов’язковим є температурний скринінг, якому підлягають, як усі працівники установи, так і її відвідувачі. На прохідній підприємства встановлено дезінфікуючий коридор, який облаштовано спеціальним обладнанням із розчином, що має дезінфікувальну та антибактеріальну дію, та безконтактним дезінфектором для рук. Кожен працівник має можливість обробити руки антисептиком.

Задля максимально безпечної роботи працівників ТЕЦ в умовах епідемічної ситуації проведення робочих нарад, засідань та комісій на підприємстві допускається із залученням мінімально можливої кількості осіб. Усі працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, милом та антисептичними засобами для дотримання належної гігієни рук. Приміщення та робочі кабінети регулярно прибираються, посилено дезінфікуються, зокрема і переносними бактерицидними опромінювачами, проводиться наскрізне провітрювання.

У всіх підрозділах підприємства систематично проводиться роз’яснювальна робота про заходи, які допоможуть людям вберегтися від коронавірусної інфекції, доводиться оперативна інформація, яка стосується коронавірусу COVID-19, шляхом розміщення інформації на дошках оголошень, розповсюдження друкованої інформації та через соціальні мережі. Ведеться щоденний контроль за самопочуттям кожного працівника підрозділу, зокрема й за тими, які працюють віддалено.

Для уникнення контакту та попередження розповсюдження вірусу COVID-19 на час адаптивного карантину призупинено прийом громадян у Центрі обслуговування споживачів, тепловій інспекції та відділі збуту Черкаської ТЕЦ. Скасовано проведення особистих прийомів громадян керівництвом ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».

Усі необхідні консультації споживачі отримують у телефонному режимі чи електронному форматі. Всі абоненти мають можливість скористатися онлайн послугами для передачі показників, перевірки рахунків та оплати за спожиті послуги. З метою вирішення нагальних питань у Центрі обслуговування споживачів працюють «віконечка», куди споживач може подати звернення та підготовлений пакет документів.

З огляду на теперішню ситуацію з епідемією в Україні, дотримання таких заходів є обов’язковим та вкрай необхідним, аби не допустити поширення випадків коронавірусної інфекції, убезпечивши таким чином від захворювання, як наших споживачів, так і наших працівників і їхні родини.

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня 2020 року. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів 26 серпня.

Колектив ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», незважаючи на каратинний режим, продовжує працювати, щоб забезпечити теплом і гарячою водою будинки жителів міста Черкаси.

Мийте руки, піклуйтеся про себе та своїх близьких. А ми подбаємо про Ваш комфорт!

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ»

ПРАТ «Черкаське хімволокно»