На Черкаській ТЕЦ провели екскурсію для майбутніх енергетиків

Днями учні 5-го класу однієї з шкіл міста відвідали Черкаську ТЕЦ. Працівники станції підготували для дітлахів пізнавальну екскурсію на підприємство. Розпочав знайомити школярів із роботою теплоелектроцентралі директор Черкаської ТЕЦ Михайло Фатьянов. Керівник розповів, що діяльність підприємства дуже важлива для міста, адже завдяки роботі працівників станції з’являється тепло та гаряча вода у домівках містян.

Продовжив відкривати для дітей світ енергетики начальник відділу охорони праці Максим Литвин. Він провів для учнів інструктаж з охорони праці та видав захисні каски, після чого розпочалась екскурсія по території станції.

Під час заходу діти дізнались про те, як виробляється теплова енергія та які види палива використовує ТЕЦ. У ході екскурсії школярі змогли побачити охолоджувальні системи для технічної води  ̶  бризкальний басейн і градирню, а також ознайомилися з принципом роботи парової турбіни та відвідали центральний тепловий щит керування, де фахівці уважно слідкують за роботою всього підприємства.

До всього, учні відвідали хімічний цех підприємства, де змогли відчути себе справжніми науковцями. Спеціалісти цеху розповіли про значення лабораторних досліджень води у виробництві теплової та електричної енергії, продемонстрували їм деякі хімічні досліди та дозволили власноруч змішати у пробірках різні безпечні компоненти. Розчини під час змішування змінювали свій колір, що особливо зацікавило маленьких хіміків. Діти брали активну участь в опитуванні та, зі свого боку, задавали багато питань про роботу ТЕЦ і енергетику загалом.

Сподіваємося, що хтось із цих школярів у майбутньому вирішить стати інженером-хіміком чи теплоенергетиком та поповнить ряди фахівців Черкаської ТЕЦ.

    Прес-служба Черкаської ТЕЦ