На Черкаській ТЕЦ прийняли новий колективний договір

26 червня цього року відбулася конференція трудового колективу ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», у ході якої прийняли новий колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом Черкаської ТЕЦ на 2018-19рр. У засіданні взяв участь керівник обласної організації профспілки працівників енергетики і електротехнічної промисловості Олександр Молдованов.

Нова угода зберігає всі положення, що стосуються соціального захисту працівників станції, відповідно до чинного законодавства, які були внесені до попереднього колдоговору. Напередодні у підрозділах і цехах станції відбулося обговорення документу.

У ході конференції директор Черкаської ТЕЦ Михайло Фатьянов доповів про виконання планової програми по підприємству та зазначив, що великою заслугою того, що теплоелектроцентраль працює без збоїв є праця, небайдужість і відданість справі всього колективу та подякував працівникам за сумлінну роботу.

Голова профспілкового комітету Іван Починков прозвітував про виконання положень раніше діючого колективного договору. Зокрема, про забезпечення соціального захисту працівників, питань оплати та охорони праці, оздоровлення працівників станції та їх дітей, проведення на підприємстві культурно-масової та спортивної роботи.

Укладення колективного договору на підприємстві є важливим внутрішнім документом, яким регулюються виробничі питання, трудові та соціально-економічні відносини на підприємстві, надання працівникам соціальних гарантій і пільг, за виконання яких відповідає адміністрація та профспілковий комітет підприємства. Дії по забезпеченню соціальних гарантій є основою для стабільної роботи теплоелектроцентралі та надійного і безперебійного забезпечення домівок містян теплом та гарячою водою.

 Прес-служба Черкаської ТЕЦ