На Черкаській ТЕЦ змагалися в гирьовому спорті

На Черкаській ТЕЦ відбулися змагання з гирьового спорту з-поміж працівників цехів, відділів та бригад на особисту першість. Змагання стали першим етапом спартакіади, згідно календарного плану, з доступних видів спорту на підприємстві.

Під час змагання спортсмени виконували поштовх гирь, вага кожної – 16 кг. Цей спорт полягає у тому, щоб спортсмени, згідно з правилами змагань, за визначений проміжок часу підняли гирі максимальну кількість разів. Під час виконання цієї вправи працює велика кількість різних м`язових груп. Тому важливо відпрацьовувати координацію рухів, їх синхронність і послідовність, аби не завдати собі травм та отримати високий результат.

Перше та друге місця, виконавши спортивну вправу однакову кількість разів, розділили Молокоєдов Ігор та Петраш Андрій. Третє місце посів Писаренко Василь. Переможці та всі учасники змагань отримали грошові премії від профспілкового комітету підприємства.

Інструктор зі спорту Черкаської ТЕЦ Василь Парахуда зауважує, що основна професійна діяльність працівників станції – виробництво, проте вони знаходять можливість займатися спортом, беручи активну участь у спортивному житті підприємства. Своїм прикладом вони надихають інших працівників, залучаючи їх до фізичної культури та здорового образу життя.

 Прес-служба Черкаської ТЕЦ