На території Черкаської ТЕЦ відбулися протипожежні навчання

Рятувальники Управління ДСНС України у Черкаській області провели на території ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» тактико-спеціальне навчання.

Заняття розпочалися із ознайомлення з особливостями пожежної та техногенної безпеки підприємства, системами водопостачання і пожежогасіння. Після цього було введено в дію тактичний задум, який відтворював можливу реальну ситуацію із займанням вугільного пилу на конструкціях котла.

Прибувши на місце події, рятувальники негайно приступили до усунення загоряння, яке успішно було ліквідовано.

   

Під час навчання співробітники ДСНС відпрацювали взаємодію пожежно-рятувальних підрозділів Черкаського гарнізону ДСНС України з персоналом підприємства, план пожежогасіння об’єкту та особливості створення штабу з ліквідації пожежі. Також учасники тренування вдосконалили навички ведення оперативних дій при виникненні пожежі на виробництві, способи і методи гасіння, виконали розрахунок необхідних засобів для ліквідації такої пожежі.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» висловлює подяку всім службам, які були залучені до тактико-спеціальних навчань. Зазначені заходи дають можливість перевірити рівень пожежної безпеки та стан охорони праці на підприємстві. Черкаська ТЕЦ й надалі буде взаємодіяти з органами державної влади, задля збереження цілісності та захисту державного майна.

 Прес-служба Черкаської ТЕЦ