Наші діти проводять літо з драйвом!

Наші діти проводять літо з драйвом!

Попереду ще один літній місяць, а діти наших працівників вже встигли відпочити та оздоровитися. Не дивлячись на те, що цього літа вартість путівок порівняно з минулим роком зросла й на зміну вже звичним закладам прийшлося шукати інший дитячий оздоровчий табір, нам все вдалося.

Завдяки підтримці адміністрації ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», на підставі Колективного договору 2018-19рр., дитячі путівки придбали для всіх бажаючих. Директором Черкаської ТЕЦ Михайлом Фатьяновим цього літа було виділено додаткові кошти на оздоровлення дітей працівників. Батьківська доплата склала 10% від загальної вартості путівки.

Профспілковим комітетом підприємства, відповідно до заявок, для дітей працівників від 7 до 14 років було придбано 30 путівок.

Цьогоріч дітлахи вперше відпочивали в Дитячому оздоровчому центрі «Дахнівська Січ», що знаходиться у Черкаському районі, с. Свидівок. Особливістю цього дитячого табору є те, що відпочинок дітей будується на засадах Запорізької Січі та сповнений козацьких традицій, лицарських звитяг і національного духу.

12 річна Дар’я Ткаченко, що відпочивала у таборі, розповідає, що програма відпочинку була цікавою та насиченою. «Нам розповідали про життя козаків на Січі, проводили різноманітні заходи, діти також вивчали українські пісні, їздили на конях, брали участь у майстер-класах з декоративно-прикладного мистецтва та у різних спортивних змаганнях і «Веселих стартах» на витривалість, силу та спритність», – розказала дівчинка.

Мама дівчинки Олена Ткаченко зазначила, що дуже задоволена таким оздоровленням та відпочинком доньки у «Дахнівській Січі». «Табір знаходиться серед лісу, на території є два басейни, дітлахи дихали свіжим повітрям, купались, загартовувались, спілкувались з новими друзями та брали участь у багатьох цікавих заходах. У результаті отримали змістовне дозвілля у дусі традицій українського козацтва. Також у таборі виховується дисципліна, порядок і самоорганізованість», – наголосила жінка.

Весело та з користю для здоров’я проведене літо – запорука хорошого настрою, високої працездатності та успішного навчання, отже наші діти до нового навчального року готові!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ