Не нехтуйте правилами пожежної безпеки!

Не нехтуйте правилами пожежної безпеки!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до споживачів і жителів міста з проханням дотримуватися та виконувати елементарні правила пожежної безпеки, що стане гарантією безпеки та збереже ваше життя, життя ваших близьких та майно від вогню!

З настанням осінньо-зимового періоду громадяни починають обігрівати свої домівки різними опалювальними приладами: електрообігрівачами, газовим обладнанням та опаленням на твердому паливі. Саме в цей період різко збільшується кількість пожеж, які виникають у житловому секторі. Найбільш уразливою групою населення у цей час стають люди похилого віку та діти. Основними причинами виникнення займань у помешканнях є власна недбалість громадян та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки у побуті.

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до працівників підприємства, споживачів та жителів міста, завжди дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті, а саме:

– не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

– не паліть у ліжку;

– подбайте про справність печей та обігрівальних приладів;

– не застосовуйте для розпалювання печей і камінів бензин, гас, дизельне паливо та інші легкозаймисті рідини;

– слідкуйте за станом і справністю електромережі;

– не перевантажуйте електромережу, не вмикайте одночасно кілька побутових електроприладів великої потужності;

– у разі виходу з приміщень не залишайте без нагляду увімкненими телевізори, праски, обігрівачі, тощо;

– електрообігрівальні прилади встановлюйте на негорючій основі;

– дотримуйтесь відстані від приладів електроопалення до горючих матеріалів (не менше 0,25м).

Обов’язково обговорюйте у родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення, зокрема: виклик пожежно-рятувальної служби «101», першочергова евакуація дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Обов’язково роз’яснюйте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь.

Не нехтуйте елементарними правилами пожежної безпеки. Пам’ятайте! Дотримання цих простих правил допоможе зберегти ваше майно та життя!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ