Очільник області відзначив тепловиків Черкаської ТЕЦ за сумлінну роботу

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у забезпечення надання комунальних послуг та з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» нагороджено Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації. Відзнаку підприємства під час засідання в облдержадміністрації отримав голова правління Віктор Олексенко.

Віктор Володимирович зауважив, що обсяг тепла, що поставляється для населення і бюджетних організацій міста від станції складає близько 70%. – Кожного року ми ретельно готуємось до нового опалювального періоду. Співпраця і порозуміння всіх служб у сфері теплопостачання та підтримка з боку органів місцевої влади під час підготовки теплових господарств міста до опалювального періоду стали запорукою якісного та надійного постачання тепла в оселі містян, – наголосив голова правління.

Підприємство й надалі готове забезпечувати споживачів послугами з постачання тепла і гарячої води та покращувати якість цих послуг, впроваджуючи технології, модернізуючи обладнання і поліпшуючи сервіс.

 Прес-служба Черкаської ОДА