Опалювальний сезон для житлового фонду та інших споживачів Черкаської ТЕЦ завершується

Опалювальний сезон для житлового фонду та інших споживачів Черкаської ТЕЦ завершується

Від сьогодні, 07 квітня 2020 року, відповідно до рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради, опалювальний сезон у Черкасах завершується. ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» припиняє постачання теплової енергії до житлових будинків міста та інших споживачів. Лікарні та інші заклади охорони здоров’я підприємство й надалі продовжить забезпечувати теплом.

Процес відключення опалення проходить поступово і буде завершено за декілька днів. Черкаська ТЕЦ наразі переводить власні магістральні теплові мережі в режим міжопалювального сезону з відповідним регулюванням параметрів теплоносія для забезпечення послуги централізованого гарячого водопостачання. Після завершення опалювального сезону на станції розпочнеться ремонтна кампанія з підготовки технічного обладнання до наступного опалювального періоду.

Балансоутримувачі багатоквартирних житлових будинків та керівники комунальних закладів і бюджетних установ зі свою боку повинні провести відключення системи запірної арматури внутрішньобудинкових мереж теплопостачання та перевірити технічний стан обладнання для того, щоб унеможливити подальше нераціональне використання теплової енергії.

Нагадуємо, що з 13 березня 2020 року ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» було достроково відключене теплопостачання у школах і дитячих садочках міста за індивідуальними заявками адміністрацій закладів.

Шановні споживачі!

Щодо питань відключення теплоносія у внутрішньобудинкових системах теплопостачання, просимо звертатися до балансоутримувачів ваших житлових будинків або обслуговуючої компанії!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ