Перевірте заборгованість за комунальні послуги онлайн

В Україні нині діє єдиний реєстр боржників, що є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження. В електронну базу внесені дані про заборгованість споживачів з оплати послуг ЖКГ, як фізичних, так і юридичних осіб. Приховати борги за комунальні послуги наразі стає неможливим.

За інформацією Міністерства юстиції України, в реєстрі міститься інформація про заборгованість, по якій уже відкрито виконавче провадження, відповідно до якого, можливе накладення арешту на рухоме та нерухоме майно боржника.

Перевірити інформацію про наявність боргів можна на офіційному веб-сайті міністерства за посиланням: https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. Щоб ознайомитися з даними про заборгованість, необхідно ввести в спеціальну форму інформацію:

Для фізичної особи: прізвище, ім’я, по батькові; дату народження; номер ідентифікаційного коду / реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Для юридичних осіб: найменування юрособи; ідентифікаційний код юридичної особи.

Також за запитом для юридичних осіб надається номер виконавчого провадження та назва органу, який видав документ.

Проте, сплатити заборгованість за комуналку  ̶  це лише половина справи. Після оплати боргу, особа має обов’язково повідомити державних виконавців про його погашення. Якщо боржник не надав доказів державному виконавцю і не заніс у виконавчу установу чек про сплату боргу, він і надалі знаходиться у списках боржників. І таке повідомлення  ̶  це зобов`язання і відповідальність самого боржника.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до споживачів, які мають борги з оплати послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання, перевірте реєстр боржників, чи немає вашого прізвища у цьому списку.

У разі, якщо питання заборгованості у споживачів залишиться неврегульованим, підприємство змушене буде звертатись до суду для примусового стягнення боргу. Для врегулювання питання погашення боргу зверніться до Центру обслуговування споживачів Черкаської ТЕЦ за адресою: бульвар Шевченка, 345/1, контактний телефон: (0472) 31-96-90.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ