Підвищення тарифів на тепло для мешканців Черкас відміняється!

Підвищення тарифів на тепло для мешканців Черкас відміняється!

Віднині мешканці міста, що проживають у Південно-Західному районі отримують опалення завдяки тепловій енергії, виробленій на Черкаській ТЕЦ.

З метою зменшення фінансового навантаження на споживача, за сприяння міської влади досягнуто домовленості між ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» та КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» ЧМР й укладено відповідну угоду. Черкаська ТЕЦ буде постачати теплову енергію до частини мешканців Південно-Західного району та споживачів ЧТКЕ, які отримують теплоносій від котельні за адресою Різдвяна, 35.

На сьогодні проведено всі необхідні переключення задля забезпечення споживачів ЧТКЕ тепловою енергією від Черкаської ТЕЦ.

Таке рішення стало можливим завдяки ефективній роботі підприємства та відповідно низьким тарифам на теплову енергію Черкаської ТЕЦ.

Та це ще не все! З огляду на зміни виробничої програми – збільшення обсягів ПРАТ «Черкаське хімволокно та зміною режиму роботи на 2021 рік, фахівцями підприємства підготовлено звернення до НКРЕКП щодо перегляду тарифу на теплову енергію у бік зменшення на 2021 рік.

ПРАТ «Черкаське Хімволокно» послідовно виконує свої обіцянки та робить усі можливі кроки для стабільного, безперебійного постачання теплової енергії з урахуванням необхідності зниження тарифів, навіть у часи суттєвого підвищення цін на природний газ.