Показання лічильників необхідно передавати щомісяця!

Показання лічильників необхідно передавати щомісяця!

До уваги споживачів!

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що відповідно до умов пункту 7 Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженого постановою КМУ від 21.07.2005р. №630 зі змінами (далі – Постанова, Правила), споживачі повинні самостійно щомісяця знімати показання квартирних засобів обліку й передавати виконавцю послуг.

Щоб не допускати розбіжностей у розрахунках та, як наслідок, заборгованості за послуги, передавати показники лічильників гарячої води необхідно щомісяця, з 20-го числа й до кінця поточного місяця 30 (31) число, будь-яким зручним способом:

– телефоном: (0472) 31-96-90 (багатоканальний), (067) 57-47-496, (067) 57-74-839, (050) 46-42-160, (095) 27-64-160, (093) 17-03-473;

– за допомогою сервісів: Viber (050) 49-08-102 або «Особистий кабінет»;

– надіслати на електронну пошту: poktec@ukr.net;

– через поштову скриньку за адресою: м. Черкаси, проспект Хіміків, 76.

Зверніть увагу, що у разі відсутності (несправності) квартирних засобів обліку або якщо, з якихось причин, мешканці квартири не передали виконавцю показання квартирних засобів обліку гарячої води, згідно з вимогами пунктів 11, 12 вищезазначених Правил, нарахування плати за надані послуги здійснюється виконавцем послуг згідно з показаннями будинкового засобу обліку, пропорційно кількості мешканців квартири. У випадку відсутності (несправності) загальнобудинкового приладу обліку гарячої води – за нормативами споживання.

Згідно пункту 18 Правил, після отримання підприємством від споживача показань квартирних засобів обліку, нарахування за надану послугу будуть зкореговані у відповідності до переданих даних.

Тобто, після отримання показань квартирних лічильників, якщо вони відрізняються від розрахованих за показаннями будинкових засобів обліку, виконавець коригує плату за надані послуги в наступному розрахунковому періоді шляхом зменшення або збільшення об’єму спожитої кожним споживачем послуги. Зверніть увагу, що коригування відображається в платіжному документі за наступний розрахунковий період.

Якщо з певних причин споживач не передав показники лічильника та побачив у своїх платіжках дещо більші суми нарахувань, необхідно наступного місяця передати показання квартирного засобу обліку, на підставі яких буде проведено перерахунок за фактично спожиту гарячу воду.

Просимо своєчасно знімати показання квартирних засобів обліку й передавати виконавцю послуг!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ