Повідомлення про проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП

Повідомлення про проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП

«Про схвалення Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» на 2020 рік»

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), що проводилося у формі відкритого слухання 10 червня 2020 року, схвалено проект постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» на 2020 рік».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року №866, НКРЕКП повідомляє про проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» на 2020 рік» за місцем надання послуг ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО».

Проект постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритого обговорення Інвестиційної програми «ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» на 2020 рік та обґрунтовувальними матеріалами, необхідними для прийняття рішення, оприлюднюються з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет: http://www.nerc.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 22 червня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, буд. 19, м. Київ, 03057; e-mail: Tikhonchik@nerc.gov.ua, контактна особа: Тихончик Вікторія Сергіївна, тел. (044) 207-19-68.

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» на 2020 рік» відбудеться 24 червня 2020 року о 13:00.

Враховуючи обмеження на зібрання людей, через заходи зі стримування розповсюдження COVID-19, відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» на 2020 рік» відбудеться онлайн на YouTube каналі, шляхом проведення онлайн трансляції з голосуванням в чаті зареєстрованих учасників.

Для отримання посилання на трансляцію відкритого обговорення необхідно подати заявку із зазначенням в ній прізвища ім’я та по батькові, адреси проживання, номеру мобільного телефону, адреси електронної пошти, пропозицій та зауважень до проекту рішення НКРЕКП (за наявності).

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП приймаються до 22 червня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Черкаській області, вул. Надпільна, 289/1, м.Черкаси, 18007; e-mail: energo.ck@newline.net.ua, в копії Tikhonchik@nerc.gov.ua