Практичні заняття з «Екології» студенти державного технологічного університету провели на Черкаській ТЕЦ

Студенти Черкаського державного технологічного університету відвідали Черкаську ТЕЦ аби ознайомитися із роботою підприємства та на практиці закріпити отримані знання з навчальних дисциплін екологічного напряму. Практичне заняття для майбутніх фахівців провів начальник відділу охорони навколишнього середовища Євгеній Мовчанюк.

У ході екскурсії працівник станції розповів студентам про основну діяльність найбільшого теплогенеруючого підприємства області та про специфіку роботи різних цехів і підрозділів, які цілодобово працюють для безперебійного забезпечення міста теплом та гарячою водою.

Також студенти ознайомилися з технічними об’єктами, що необхідні для функціонування теплоелектроцентралі. Зокрема, вони відвідали автотранспортну дільницю, ремонтно-механічний цех, ремонтно-будівельний цех, локомотивне депо, газорозподільчий пункт, конвеєри подачі вугілля, вугільний склад, хімічний цех, водогрійні котли та трансформатори, через які електроенергія вироблена на Черкаській ТЕЦ потрапляє в енергосистему України.

Під час практичних занять присутні побачили охолоджувальну систему для технічної води – градирню та бризкальний басейн. Градирня – це сучасне устаткування висотою 54 м, виготовлене у Чехії, яке використовується у процесі вироблення теплової та електричної енергії.

Випускники навчального закладу також ознайомились із вакансіями, які наразі є актуальними на станції та дізналися про важливі виробничі професії й про необхідні вміння і знання, якими має володіти кваліфікований спеціаліст, адже робота, яку виконують працівники підприємства є дуже відповідальною та необхідною для всього міста.

Сподіваємося, що студенти з користю використають отримані знання у подальшому навчанні, та можливо, у майбутньому хтось із них поповнить ряди фахівців Черкаської ТЕЦ.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ