ПРАТ “Черкаське хімволокно” повідомляє про проведення відкритих обговорень проекту постанови НКРЕКП

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 27 листопада 2018 року, схвалено проект постанови щодо скасування тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води за окремими категоріями споживачів для ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» та проекти постанов НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО», яке є виконавцем цих послуг» та «Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води, що надається для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 №866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритих обговорень проекту постанови щодо скасування тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води за окремими категоріями споживачів ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» та проектів постанов НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО», яке є виконавцем цих послуг» та «Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води, що надається для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО».

Проекти оприлюднено з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 06 грудня 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: ulitich@nerc.gov.ua, контактна особа: Улітіч Анастасія Олегівна, тел. (044) 207-19-27.

Відкрите обговорення проектів постанов НКРЕКП відбудеться 07 грудня 2018 року о 10:00, у приміщенні адміністративної будівлі Черкаської ТЕЦ, за адресою: м. Черкаси, просп. Хіміків, 76, каб. 201 (профком).

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 05 грудня 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у Черкаській області, м. Черкаси, Надпільна, 289/1, 18007; e-mail: energo.ck@newline.net.ua, в копії ulitich@nerc.gov.ua.