З нагоди Всесвітнього дня охорони праці відзначили працівників Черкаської ТЕЦ

Днями у будинку культури імені Івана Кулика відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці.

На урочистостях були присутні заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Овчаренко, начальник управління Держпраці у Черкаській області Олена Лазарєва, керівник Черкаської обласної організації профспілок працівників енергетики та електротехнічної промисловості України Олександр Молдованов, голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко, представники підприємств і гості свята.

У ході заходу відбулось нагородження кращих працівників підприємств міста та Черкаської області, зокрема, з нагоди свята, відзнаки та щирі вітання отримали спеціалісти Черкаської ТЕЦ. Так, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм і чітке виконання вимог охорони праці Почесні грамоти Черкаської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України отримали слюсар з ремонту устаткування котлотурбінного цеху Олег Ямбовський і майстер з ремонту устаткування паливно-транспортного цеху Іван Точальний.

За високу професійну майстерність Федерація профспілок Черкаської області відзначила майстра ремонтно-будівельного цеху Петра Паламаренка. У свою чергу, керівник Управління Держпраці у Черкаській області за звання «кращої бригади» відмітив дільницю ізолювальників котлотурбінного цеху Черкаської ТЕЦ та вручив її працівницям Тетяні Літвіновій і Наталії Штанько Почесну грамоту.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ вітає працівників із отриманими нагородами і бажає подальших досягнень у професійній діяльності. Впевнені, що ви будете прикладом для інших у сумлінному та відповідальному ставленні до виконання професійних обов’язків, зокрема до питань охорони праці на своєму робочому місці.

 Прес-служба Черкаської ТЕЦ