Працівники Черкаської ТЕЦ долучилися до встановлення національного рекорду

У Черкасах зафіксували новий рекорд України, до якого долучилися й працівники Черкаської ТЕЦ. Спортсмени в одній з команд зіграли найдовший безперервний футбольний матч, який тривав впродовж 24 годин.

Подія відбулася на полі Центрального стадіону в рамках Черкаського спортивного фестивалю. Для участі у футбольному матчі було сформовано більше 20 команд, до гри долучилися 1174 жителі міста різного віку та статі. Так, наймолодшим гравцем став – 8-річний Олександр Дорошенко, найстаршою – 72-річна Любов Наритнік.

Футбольний марафон тривав цілу добу – від 19:00 год. 23 серпня до 19.00 год. 24 серпня. Команди безперервно змінювали одна одну. Гра завершилася із товариським рахунком 109:109. Рекорд Черкас підтвердив офіційний представник Національного Реєстру Рекордів України Олексій Янкович та передав сертифікати, що підтверджують досягнення, міському голові Анатолію Бондаренку та директору комунального підприємства «Центральний стадіон» Юрію Гончарову. Кожний гравець також отримав сертифікат про участь у встановленні спортивного національного рекорду.

Анатолій Бондаренко подякував жителям міста, які взяли участь у встановленні футбольного рекорду та привітав присутніх з Днем Незалежності. – На всю Україну ви продемонстрували, що Черкаси – це місто, в якому живуть витривалі й сильні духом люди! Вітаю всіх із Днем Незалежності! Миру всім та добра!

Нашим спортсменам, завдяки яким було встановлено новий рекорд України, бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди досягати поставлених цілей та встановлювати нові рекорди.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ