Працівники Черкаської ТЕЦ вшанували пам’ять загиблих на виробництві

Представники від ПАТ «Черкаське хімволокно» ВП «Черкаська ТЕЦ» традиційно щороку вшановують пам’ять осіб, які загинули на виробництві. Цього року в панахиді та покладанні квітів до пам’ятника «Пам’яті загиблих від нещасних випадків на виробництві» взяли участь заступник директора з охорони праці Максим Литвин та голова профспілкової організації Черкаської ТЕЦ Іван Починков.

За оцінками Міжнародної організації праці (МОП), у світі щорічно відбувається понад 270 мільйонів нещасних випадків на виробництві. 28 квітня у Всесвітній день охорони праці майже в усіх країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до масштабів цієї проблеми.

Охорона праці є важливою складовою будь-якого виробництва, ─ говорить Максим Литвин. ─ Професія енергетика передбачає підвищену небезпеку і високу відповідальність на робочому місці. Тому на Черкаській ТЕЦ постійно проводяться заходи, спрямовані на запобігання виникненню травматизму, захворювань і аварій. Створення здорових і безпечних умов праці задля збереження життя та здоров’я працівників у процесі виконання ними професйних обов’язків є нашим пріоритетним завданням, ─ наголосив Максим Олександрович.

Довідково: У 2003 році Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня ─ Всесвітнім Днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до невирішених проблем охорони праці, та до розроблення заходів, які можуть посприяти зниженню рівня смертності на робочому місці. Починаючи з 2006 року, Україна також відзначає цю дату.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ