Про підготовку до опалювального сезону 2020-2021 прозвітували на нараді в мерії

Про підготовку до опалювального сезону 2020-2021 прозвітували на нараді в мерії

Про те, наскільки соціальна та житлова інфраструктура міста готова до старту опалювального сезону, йшлося під час наради, яку провів заступник міського голови Максим Скорик.

Представники від ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» також взяли участь у нараді та віздвітували про завершення чотирьох етапів гідравлічних випробувань та готовність теплоелектроцентралі до опалювального періоду.

Під час наради Департамент житлово-комунального комплексу поінформував, що Черкаська ТЕЦ нині обслуговує 789 будинків, КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» – 476. Цього року за період випробувань на мережах ТЕЦ виявлено 119 поривів, 112 із яких наразі вже ліквідували. На мережах «Черкаситеплокомуненерго» – 193 аварійні ситуації, 136 із них – усунуто.

Було озвучено, що готові до включення тепла майже в усіх школах та садочках міста.

Окремо під час наради обговорили питання щодо актів готовності до опалювального сезону, які надаються теплопостачальним підприємствам.

Заступник наголосив, що наразі частина ОСББ та ЖБК і досі їх не подали, від цього залежатиме підключення тепла до їхніх будинків.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ