Приєднайтесь до Всесвітньої кампанії Година Землі!

Приєднайтесь до Всесвітньої кампанії Година Землі!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» закликає споживачів та всіх містян долучитися до цьогорічної Години Землі, яка прокотиться світом у суботу, 30 березня 2019 року о 20:30 год.

Цього дня люди у багатьох країнах світу вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднатися для збереження природи нашої Планети.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, метою акції є наголосити на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи чи організації та уряду країни у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату.

Не будьте байдужими! Звертаємося до всіх свідомих громадян, підприємств та організацій взяти участь у кампанії Година Землі та вимкнути світло та прилади, що не є суттєво важливими, хоча б на одну годину.

Разом ми змінюємо світ! Ти з нами?

Довідково:

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії, з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналась до Всесвітньої кампанії у 2009 році.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ