Реструктуризація заборгованості за отримані комунальні послуги

Реструктуризація заборгованості за отримані комунальні послуги

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», як виконавець послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання, повідомляє, що у споживачів-боржників є можливість реструктуризувати заборгованість за спожиту теплову енергію.

Часто наші абоненти потрапляють у різні життєві ситуації, через які не завжди можуть у повному обсязі сплатити поточні рахунки та погасити борги за комунальні послуги. Так, із часом сума заборгованості зростає, як снігова куля.

До всього, відповідно до законодавства, якщо у громадян є заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг строком більше одного місяця, то субсидія у такому випадку не призначається і термін її дії на наступний період не продовжується.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» наголошує, що у таких випадках у боржників є можливість укласти договір реструктуризації боргу.

Зверніть увагу, що житлова субсидія із наявною заборгованістю за отримані комунальні послуги призначається, якщо отримувачі документально підтвердять або сплату боргу, або укладення договору про його реструктуризацію.

Якщо ви хочете вирішити питання погашення боргу за отримані послуги шляхом досудового врегулювання, адміністрація підприємства може піти назустріч відповідальним споживачам та надати можливість укласти договір реструктуризації заборгованості. Процедура укладання такого договору не складна. Для цього необхідно звернутися за адресою проспект Хіміків, 76, Центр обслуговування споживачів Черкаської ТЕЦ та надати перелік необхідних документів:

– копію паспорту (3 сторінки);

– копію ідентифікаційного коду;

– копію права власності на житло;

– оригінал та копію квитанції про оплату 1/3 частини боргу.

Шановні споживачі, якщо у вас виникли питання щодо погашення заборгованості за послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води просимо невідкладно звертатись за номером телефону: (050) 271-56-06.

Разом з тим, адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» висловлює подяку сумлінним споживачам, які вчасно та в повному обсязі розраховуються за спожиті послуги!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ