Результати конкурсу малюнку «Діти про енергетику»

Завершився конкурс творчого малюнку серед дітей співробітників Черкаської ТЕЦ з нагоди Дня енергетика у 2017 році. Майстерність, техніку виконання робіт та відповідність тематиці конкурсу оцінювала спеціальна комісія, зокрема, керівництво ТЕЦ і незалежний експерт, відомий черкаський художник Сергій Байрак.

– Оцінювати конкурсні дитячі роботи було нелегко. Порадувало те, що діти творчо і дуже по-різному підійшли до висвітлення запропонованих тем. Хтось із дітей зобразив енергоефективність вдома, хтось намалював робоче місце батьків, а хтось показав важливість енергетичної галузі.

Дуже добре, коли діти цікавляться роботою батьків, аналізують те, що відбувається навколо, роздумують про вибір своєї майбутньої професії. Такі малюнки стають маленькими історіями, які хочеться переглядати і переказувати, – розповів Сергій Байрак.

У конкурсі взяли участь діти 6-15 років (три вікові категорії). У кожній віковій категорії серед учасників конкурсу було обрано по три найкращі роботи та визначено переможців. Наразі з дитячих малюнків сформовано виставку, яка розміщена у приміщенні Черкаської ТЕЦ.

Так, перемогу у конкурсі вибороли:

Вікова категорія 6-9 років:
1 місце – Саронов Олександр, 9 років;
2 місце – Придибайло Михайло, 7 років;
3 місце – Фурса Евеліна, 9 років.

Вікова категорія 10-12 років:
1 місце – Насікан Анна, 11 років;
2 місце – Кива Крістіна, 11 років;
3 місце – Рядняна Валерія, 11 років.

Вікова категорія 13-15 років:
1 місце – Плішаков Владислав, 12 років;
2 місце – Сокуренко Анастасія, 15 років;
3 місце – Желдубовська Анастасія, 13 років.

Авторам найкращих робіт та всім дітям, які взяли участь у конкурсі директор Черкаської ТЕЦ Михайло Фатьянов особисто вручив грамоти, цінні подарунки та солодощі. Михайло Юрійович подякував дітям за участь у конкурсі, побажав творчих успіхів та запросив на екскурсію, подивитись де ж працюють їхні батьки. Відкрив для дітей світ енергетики головний інженер підприємства В`ячеслав Желдубовський. Після екскурсії діти поділилися враженнями від побаченого.

– Давно хотів побувати у батька на роботі, – розповідає Володимир, учасник конкурсу. – Нарешті моя мрія збулась. Нам дали справжні каски енергетиків та провели екскурсію. Станція величезна і мені все дуже сподобалось. Мій дідусь також був енергетиком. Він завжди говорив, що це дуже відповідальна і потрібна професія. Коли я виросту, також хочу стати енергетиком.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ