Шановні наші, прекрасні жінки, колеги, вітаємо Вас зі святом весни – 8 Березня!

Шановні наші, прекрасні жінки, колеги!

Прийміть наші найщиріші вітання зі святом — 8 Березня!

Сьогодні Ви нарівні з чоловіками берете активну участь у розвитку всіх сфер нашого міста, зокрема й такої важливої, як енергетика. Серед Вас — бухгалтери, машиністи, електромонтери, ізолювальниці, лаборанти та керівники цехів і відділів. Всіх не перелічиш. Ваш професіоналізм та досвід важливі для ефективної роботи нашого підприємства, а результатами вашої нелегкої праці користуються жителі всього міста.

Кожна з Вас вкладає у роботу підприємства частинку своєї душі. Без жодної з Вас, дорогі жінки, неможливо було б досягнути тих результатів, якими ми наразі пишаємося!

Але, насамперед, кожна з Вас є символом родинного затишку, домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Ви надихаєте нас, чоловіків, на великі діяння і повсякденні справи. Ми не втомлюємося захоплюватися Вами! Ви робите наше життя наповненим змістом, енергією, яскравим світлом і теплом. З великою вдячністю вклоняємося Вам за щоденну, самовіддану працю!

Нехай на Вашому життєвому шляху буде натхнення для нових успіхів у сфері, якій Ви присвятили свої професійні знання і вміння.

Наші найчарівніші, у цей чудовий день хочеться побажати вам міцного здоров’я, безмежного щастя, достатку, здійснення мрій і сподівань.

Нехай у кожній вашій оселі завжди лунає дитячий сміх, панують любов і злагода. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні, а у ваших серцях панують душевне тепло і спокій!

Зі святом Вас, дорогі жінки !

Голова правління ПАТ «Черкаське хімволокно»         Олексенко В.В.

Директор Черкаської  ТЕЦ       Фатьянов М.Ю.