Шановні споживачі, подбайте про тепло у ваших домівках!

Шановні споживачі, подбайте про тепло у ваших домівках!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» забезпечила теплом дитячі садочки, школи та лікарні міста. Опалювальний сезон для житлового фонду та інших категорій споживачів цього року, згідно з рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради, розпочнеться 25 жовтня.

Враховуючи прогноз погоди Черкаського обласного гідрометцентру, вже наступної неділі температурний стовпчик почне знижуватися. Фахівці підготували теплове господарство станції до роботи в осінньо-зимовий період і наразі підприємство готове забезпечити теплом споживачів міста.

Проте, станом на сьогодні 98 будинків, із яких 51 – ОСББ, не отримали акти готовності та не надали гарантійні листи для роботи в опалювальний період.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до споживачів теплової енергії та балансоутримувачів будинків, задля вчасного включення опалення необхідно терміново завершити заходи з підготовки технічного стану внутрішньобудинкової мережі та конструктивних елементів будівлі й отримати акт готовності до опалювального сезону. Через неготовність будинків підприємство не матиме змоги забезпечити надання якісних параметрів послуг з теплопостачання по вказаних об’єктах протягом осінньо-зимового сезону.

Для забезпечення якісних параметрів теплоносія, споживачам необхідно:

1.Провести повний розрахунок за спожиту теплову енергію в попередніх опалювальних періодах;

2.Підготувати теплове господарство до осінньо-зимового сезону та отримати акт готовності до опалювального періоду в інспекції енергонагляду Черкаської ТЕЦ (бул. Шевченка, 345/1);

Завершіть проведення необхідних робіт та отримайте акти готовності будинків! Подбайте про тепло у ваших домівках сьогодні. До старту нового опалювального сезону залишилося зовсім мало часу.

Перелік будинків, які не отримали акти готовності та не надали гарантійні листи для роботи в опалювальний період.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ