Тепловики готуються до наступного опалювального періоду

Опалювальний сезон у м. Черкаси завершився місяць тому, проте працівники Черкаської ТЕЦ не сидять склавши руки. Велика кількість важливих справ для успішного проходження осінньо-зимового періоду 2018-2019рр. відбувається саме в міжопалювальний період. Наразі, згідно розробленого графіка, проводиться підготовка об’єктів теплового господарства та устаткування до роботи, зокрема виконуються поточні ремонти на котельнях, ЦТП, і теплових мережах.

Нині виконується реконструкція теплової камери по вул. Хоменка та ремонт теплової мережі поблизу ТРЦ «Дніпро Плаза» в мікрорайоні «Митниця».

З метою виявлення пошкоджених ділянок тепломережі та усунення витоків у найближчий час будуть проводитись гідравлічні випробування. Перший етап випробувань у зв’язку з проведенням ремонтних робіт розпочнеться згідно графіка 21 травня 2018р.

Також заплановано провести ряд робіт, зокрема реконструкцію теплової мережі по вул. Різдвяна зі збільшенням діаметру трубопроводу для покращення режиму теплопостачання та забезпечення надійного і безперебійного постачання тепла і гарячої води до споживачів цього району.

      

          

Прес-служба Черкаської ТЕЦ