Термін проведення 4 етапу гідровипробувань подовжено

Термін проведення 4 етапу гідровипробувань подовжено

Гідравлічні випробування теплових мереж у м. Черкаси поступово наближаються до завершення. На сьогодні ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» проводить четвертий етап гідровипробувань у районі Хімселище. У зв’язку з численною кількістю пошкоджень трубопроводу теплової мережі термін проведення нинішнього етапу випробувань подовжено орієнтовно до 15 вересня 2020р.

За результатами проведених гідравлічних випробувань на теплових мережах було виявлено численні пориви трубопроводу. На сьогодні значну кількість пошкоджень на мережі уже ліквідовано. Ремонтні бригади ТЕЦ посилено працюють, аби якнайшвидше завершити проведення всіх ремонтних робіт та відновити подачу теплоносія у мережу.

Щоб дізнатися адреси будинків, у яких тимчасово відсутнє гаряче водопостачання на період гідравлічних випробувань та місця проведення ремонтних робіт зверніться до оператора «Району теплових мереж» Черкаської ТЕЦ за номером телефону: (0472) 64-02-76.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до містян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, викликаних проведенням у місті гідравлічних випробувань.

Нашим основним завданням сьогодні є якісна підготовка теплового господарства та мережі до роботи в осінньо-зимовий період!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ