ТРЕТІЙ ЕТАП ГІДРОВИПРОБУВАНЬ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ПІЗНІШЕ

ТРЕТІЙ ЕТАП ГІДРОВИПРОБУВАНЬ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ПІЗНІШЕ

Шановні споживачі!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що у зв’язку з погодними умовами та продовженням терміну ремонтних робіт по усуненню пошкоджень на тепловій мережі, початок 3 етапу гідравлічних випробувань перенесено з 06 на 09 липня 2020 року.

Відтак, відключення гарячої води у будинках на вулицях: Нижня Горова, Кобзарська, Різдвяна, Надпільна, Нарбутівська, Добровольського, Симиренківська, Гетьмана Сагайдачного, Чехова, Толстого, Сергія Амброса та на бульварі Шевченка відбудеться з 09 по 29 липня 2020 року.

На сьогодні гідравлічні випробування теплових мереж на міцність та щільність є найбільш дієвим запобіжним заходом, який дозволяє завчасно виявляти критичні місця тепломереж. Це дає змогу знаходити та оперативно ремонтувати найбільш зношені ділянки трубопроводу мережі та запобігати появі нових пошкоджень під час наступного осінньо-зимового сезону.

Якщо у міжопалювальний період ми відмовимося від проведення гідравлічних випробувань, це може призвести до відключення споживачів від тепла на час усунення пошкоджень за низьких температур повітря взимку.

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» приносить вибачення містянам за тимчасові незручності. Наголошуємо, що якісна підготовка теплових мереж сьогодні до наступного опалювального сезону є запорукою його стабільного та безаварійного проходження.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ