Триває підготовка до опалювального сезону

Наближається новий опалювальний сезон 2017-2018рр., тому першочерговим завданням наразі є підготовка до холодів теплових мереж та житлових будинків. На сьогодні Черкаська ТЕЦ завершила три етапи гідравлічних випробувань на магістральних трубопроводах міста, перевіривши їх на щільність. За результатами проведених гідровипробувань теплових мереж виявлено 71 пошкодження, наразі проводяться останні планові ремонти по їх усуненню.

У деяких будинках м. Черкаси, які є споживачами ПАТ «Черкаське хімволокно» ВП «Черкаська ТЕЦ» тимчасово припинене гаряче водопостачання у зв`язку з проведенням гідравлічних випробувань, реконструкції, ремонтів на теплових мережах та з інших причин, зокрема:

– Гідравлічні випробування теплової мережі та усунення пошкоджень на магістральних трубопроводах – зазначені роботи виконуються ПАТ «Черкаське хімволокно» ВП «Черкаська ТЕЦ»;

– Усунення пошкоджень квартальних мереж – роботи здійснює КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»;

– Ліквідація пошкоджень внутрішньобудинкових мереж – роботи проводяться працівниками СУБів.

Черкаська ТЕЦ просить із розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Нині працівники ТЕЦ та інші балансоутримувачі теплових мереж докладають максимум зусиль аби в період нового опалювального сезону забезпечити надійне теплопостачання в оселю кожної родини, дитячі садочки та школи.

Перелік будинків, у яких відсутнє гаряче водопостачання

Прес-служба Черкаської ТЕЦ