У Черкасах стартував другий етап гідравлічних випробувань

Від сьогодні, 30 липня, Черкаська ТЕЦ розпочинає проведення другого етапу гідравлічних випробувань, який орієнтовно триватиме до 16 вересня.

Протягом другого етапу працівники Черкаської ТЕЦ перевірятимуть магістральні теплові мережі, що розташовані вздовж вулиць Припортова, Героїв Дніпра, Гагаріна, Гоголя, Сержанта Смірнова, Сержанта Жужоми, Козацька, Новопречистенська, Волкова, Нижня Горова, В`ячеслава Чорновола. У будинках по зазначених вулицях протягом випробувань буде відсутнє гаряче водопостачання.

Черкаська ТЕЦ продовжує підготовку до наступного опалювального сезону, перевіряючи тепломагістралі на щільність, аби виявити і ліквідувати найбільш зношені ділянки мережі та запобігти появі поривів взимку. На сьогодні вже ліквідовано 85 відсотків пошкоджень, які було виявлено під час першого етапу гідравлічних випробувань. Також наразі на підприємстві здійснюється ремонт технологічного обладнання, поповнюються запаси вугілля та підписуються договора на постачання природного газу для безперебійного проходження опалювального сезону.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до жителів міста з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, викликаних проведенням гідравлічних випробувань. Просимо всіх споживачів, при виявленні пошкоджень тепломережі негайно повідомляти за телефонами: 64-02-76; 39-72-35; 31-90-76.

Перелік будинків, у яких буде відсутнє гарячого водопостачання у зв’язку з проведенням 2-го етапу гідравлічних випробувань.

 Прес-служба Черкаської ТЕЦ