У Черкасах стартують гідравлічні випробування тепломереж

У Черкасах стартують гідравлічні випробування тепломереж

Опалювальний період 2019-2020рр. у Черкасах завершився. Аби наступний опалювальний сезон пройшов стабільно і без збоїв працівникам ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» необхідно у міжопалювальний період підготувати теплове господарство до надійної та безаварійної роботи взимку.

Так, із 12 травня 2020 року стартує перший етап гідравлічних випробувань, у ході якого тепловики перевірять теплові магістралі на міцність та щільність. Орієнтовна дата завершення гідровипробувань – 27 травня 2020 року.

Черкаська ТЕЦ сумісно з КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» буде проводити гідровипробування теплових мереж, які проходять по вулицях: Припортовій, Героїв Дніпра, Гагаріна, Сержанта Смірнова, Сержанта Жужоми, Новопречистенській. У зв`язку з цим, у житлових будинках на зазначених вулицях буде відсутнє гаряче водопостачання.

Звертаємося до всіх споживачів, підключених до теплових мереж, що підлягають випробуванням, надійно відключити свої об’єкти від системи теплопостачання. При виявленні пошкоджень тепломереж негайно повідомте за телефонами: 64-02-76; 39-72-35; 31-90-78; 39-73-95.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до споживачів із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, викликаних проведенням у місті гідравлічних випробувань, які традиційно проходять щороку у міжопалювальний період, аби убезпечити містян від небажаних поривів на теплотрасах і забезпечити надійне постачання тепла та гарячої води взимку.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ