У мікрорайоні Митниця гаряче водопостачання відновлено!

У мікрорайоні Митниця гаряче водопостачання відновлено!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що сьогодні впродовж дня до будинків мікрорайону Митниця подачу гарячої води буде повністю відновлено.

Другий етап гідравлічних випробувань на сьогодні перебуває на завершальному етапі. Відповідно до затвердженого графіку, зазначений етап мав відбуватися з 16 червня по 1 липня 2020 року. Працівники Черкаської ТЕЦ вжили всіх необхідних заходів аби цьогоріч прискорити проведення гідровипробувань.

За результатами другого етапу випробувань було виявлено ряд складних пошкоджень трубопроводу. Наразі завершуються роботи з ліквідації поривів на вулиці Благовісній. Завдяки оперативним діям та зусиллям ремонтної бригади Черкаської ТЕЦ попередні пориви на тепловій мережі оперативно ліквідовано. Сьогодні спеціалісти Черкаської ТЕЦ разом із КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» приступили до відновлення гарячого водопостачання до будинків містян у мікрорайоні Митниця.

Проведені тепловиками заходи забезпечать у подальшому надійне постачання гарячої води та безперебійну подачу тепла до житлових будинків наступного опалювального сезону.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до містян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Бережіть себе! Дотримуйтесь протиепідемічних заходів та рекомендацій, а ми працюємо задля вашого комфорту!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ