Увага! Відключення гарячої води з 1 липня проводитися не буде!

Увага! Відключення гарячої води з 1 липня проводитися не буде!

Шановні споживачі!

Повідомляємо Вас, що в результаті проведення невідкладних технічних заходів на обладнанні Черкаської ТЕЦ, вдалося уникнути повного припинення подачі теплоносія споживачам міста, про яке раніше повідомлялося листом до Черкаської міської ради.

Інформація щодо припинення подачі гарячого водопостачання у місті з 01.07.2019р. по 07.07.2019 була подана до керівництва міської ради у робочому режимі. Відключення гарячої води з 1 липня проводитися не буде, тому інформація подана у засобах масової інформації є некоректною.

На сьогодні ТЕЦ працює в штатному режимі, тривають роботи по усуненню пошкоджень, які виникли в ході гідравлічних випробувань. 1.07.2019р. розпочаті роботи по включенню споживачів по проспекту Хіміків до вул. Смілянська. До кінця тижня плануємо завершити усунення пошкоджень в Південно-Західному районі міста та відновити гаряче водопостачання.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» приносить свої вибачення за тимчасові незручності та запевняє, що причин для хвилювання наразі немає, місто буде забезпечене гарячим водопостачанням!