Важлива інформація щодо нарахування пільг на комунальні послуги

Важлива інформація щодо нарахування пільг на комунальні послуги

Шановні споживачі,

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертає вашу увагу, що починаючи з листопада цього року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій. Такі зміни пов’язані з впровадженням нового механізму нарахування пільг на житлово-комунальні послуги, який почав діяти з 1 жовтня 2019 року.

Відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення. Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяви до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі в зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У разі отримання готівки пільговик має сплатити за спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перераховує надавачу послуг АТ «Ощадбанк».

Враховуючи, що зазначений механізм нарахувань запроваджується вперше, через неточності та з технічних причин можливі випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. В цьому разі, задля уточнення інформації, рекомендуємо звертатися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Суму пільги у такому випадку за жовтень буде донараховано у наступному місяці.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ