Відбулося відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП

Відбулося відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 09 грудня 2020 року, було схвалено проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно» на 2020 рік».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року №866, за місцем надання послуг приватним акціонерним товариством «Черкаське хімволокно» 15 грудня 2020 року об 11:00 год. за участю представника НКРЕКП відбулося відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «Черкаське хімволокно» на 2020 рік»

Обґрунтовувальні матеріали щодо зазначеного питання оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб сайті НКРЕКП. Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань не надійшло.

Враховуючи обмеження на зібрання людей, через заходи зі стримування розповсюдження COVID-19, відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «Черкаське хімволокно» на 2020 рік» відбувалося онлайн на платформі YouTube Live, шляхом проведення онлайн трансляції з голосуванням в чаті зареєстрованих учасників.

Взяти участь у трансляції відкритого обговорення мали можливість усі бажаючі, подавши відповідну заявку. Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП приймалися до 14 грудня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді.

ПРОТОКОЛ відкритого обговорення.

РЕЄСТР учасників відкритого обговорення.