Відбулися громадські слухання щодо тарифів та інвестиційної програми для ПАТ «Черкаське хімволокно» на 2018 рік

Відкриті громадські слухання щодо тарифів на виробництво електричної і теплової енергії та погодження інвестиційної програми для ПАТ «Черкаське хімволокно» на 2018 рік відбулися 30 серпня. У розгляді зазначених питань взяли участь активні жителі м. Черкаси, представники влади та провідні фахівці у сфері енергетики. Слухання відбулись на вимогу Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Овчаренко в ході зустрічі зазначив, що зміна тарифів забезпечить виконання екологічних заходів та підвищить рівень надійності й економічності роботи підприємства. Зокрема, дуже важливо, що у цьому контексті обласна влада має спільну конструктивну позицію з керівництвом ПАТ «Черкаське хімволокно», тому підтримує затвердження інвестиційної програми з виробництва електричної та теплової енергії на 2018 рік», – сказав заступник ОДА.

Запропоновані тарифи забезпечить реалізацію заходів по кількох напрямках, пріоритетними серед яких є:

– Переведення котельного устаткування першої черги ТЕЦ на спалювання вугілля;

– Зменшення шкідливих викидів у навколишнє середовище;

– Впровадження заходів з енергоефективності.

Директор Черкаської ТЕЦ Михайло Фатьянов, у свою чергу, зауважив, що суттєвого підвищення тарифів на 2018 рік від ДП «Енергоринок» не очікується. Запропоновані зміни тарифів на виробництво енергії не вплинуть на загальний тариф для населення, – роз’яснив керівник.

У ході відкритого слухання експерти довели до громадськості обґрунтування щодо зміни тарифів і розповіли про заплановані енергоефективні заходи на підприємстві. Активні представники громадськості висловили свої думки з приводу зазначених питань.

До всього, жителі міста з 16.08.2017 до 29.08.2017 мали змогу надіслати свої зауваження і пропозиції щодо перегляду тарифів на виробництво електричної і теплової енергії та погодження інвестиційної програми на 2018 рік.

Черкаська ТЕЦ є одним із найбільших електрогенеруючих підприємств області та забезпечує тепловою енергією значну частину міста. Перед наближенням опалювалювального сезону 2017-2018 обласна влада разом із ПАТ «Черкаське хімволокно» має забезпечити надійне та безперебійне енергозабезпечення черкащан.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ