Відбулися відкриті обговорення щодо коригування тарифів на виробництво енергії для ПАТ «Черкаське хімволокно»

Відповідно до Порядку, який передбачено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), 15 березня у приміщенні Черкаської торгово-промислової палати Публічне акціонерне товариство «Черкаське хімволокно» провело відкрите обговорення щодо ряду питань, зокрема:

1.Погодження та затвердження змін та доповнень до схваленої інвестиційної програми з виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях на 2018 рік.

2.Перегляд тарифу на виробництво електричної енергії для ПАТ «Черкаське хімволокно» на 2018 рік.

3.Перегляд тарифу на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках на 2018 рік.

Слухання відбулися за участю представників обласної влади, керівництва і фахівців підприємства, активних містян та представників ЗМІ. Зауважень та пропозицій щодо зазначених питань від громадян не надійшло.

У разі, якщо Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг схвалить окреслені в ході слухання питання, це дозволить частково модернізувати діюче обладнання на Черкаській ТЕЦ і забезпечить стабільну роботу підприємства та надання якісних послуг для споживачів міста Черкаси.

ПАТ «Черкаське хімволокно», як ліцензіат, провів обговорення наміру скоригувати тарифи на виробництво теплової та електричної енергії. Протокол цього засідання та відповідні документи направлять до НКРЕКП, де всі надані обґрунтування та розрахунки буде перевірено та прийнято відповідне рішення.

ПРОТОКОЛ відкритого обговорення (слухання) питань щодо погодження та затвердження змін та доповнень до схваленої інвестиційної програми з комбінованого виробництва електричної та теплової енергії на 2018 рік ПАТ “Черкаське хімволокно”, перегляду тарифу на виробництво електричної енергії ПАТ “Черкаське хімволокно”, тарифів на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках для ПАТ “Черкаське хімволокно” на 2018 рік.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ